Ośrodek wypoczynkowy EXCELLENT to zmodernizowany, odnowiony całoroczny obiekt w miejscowości Soczewka, 10 km od Płocka nad jeziorem o tej samej nazwie.

Dysponujemy 9 komfortowych pokoi z odrębnymi wejściami, dzięki czemu unikają Państwo kontaktu z innymi gośćmi. Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki z prysznicami i w pełni wyposażone aneksy kuchenne i TV Sat. Jeden z apartamentów został urządzony w stylu LOVE ROOM z jacuzzi, który może być również wynajmowany na doby.

Pokoje 2, 3, 4, a nawet duże studio 6 osobowe daje dużo możliwości zakwaterowania według życzeń gości.

Na terenie ośrodka znajduje się bezpłatny parking, wyodrębniony piaszczysty plac zabaw dla dzieci, zadaszone miejsca na organizację imprez okolicznościowych. W strefach RELAXU, wypijecie poranną kawę, a wieczorem lampkę wina.

Na terenie obiektu istnieje możliwość zorganizowania grilla oraz ogniska, przy którym można upiec kiełbaskę, zrelaksować się i "naładować baterię" na następne dni. Sosnowe lasy, ścieżki rowerowe i spacerowe wokół jeziora stwarzają idealne warunki do wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku, pośród śpiewu ptaków i szumu drzew. Posiadamy własny rower wodny, którym będziecie mogli popływać, zwiedzając jezioro i podziwiając wspaniałą przyrodę Gostynińsko - Włocławskiego Parku Krajobrazowego.

Ceny uzależnione są od liczby gości w pokojach i liczby dni pobytu, koszt os/doby zaczyna się od 70 zł.

Zapraszamy serdecznie.